Menü:

Utoljára frissítve:

2014-12-18 07:58:41

Látogatók száma:



GYENGÉNLÁTÓK RÉSZÉRE
A honlap a Wekerle Sándor Alapkezelő Egyházi és Nemzetiségi Támogatások Főosztálya Nemzetiségi Támogatások Osztályának támogatásával valósult meg.

Hangostérkép



Támogatók






Az iskola volt tanulói 1951-90


 

A murakeresztúri iskolában végzett tanulók névsora
 
1951-ben végeztek
Osztályfőnök: Németh László
 
Béli János
Bicsák Ferenc András
Herman Imre
Hervai Antal
Hervai Ferenc
Kővágó István
Németh László
Novák János
Skobrics István
Tatai Viktorin
Tavaszi Árpád
Zadravec Ferenc
Bakán Anamária
Béli Katalin
Böröndi Katalin
Dezső Mária
Gadányi Mária
Herman Erzsébet
Herman Erzsébet
Kanács Katalin
Murányi Edit
Pávlic Margit
Skobrics Imre
Tolnai Erzsébet
Tukszár Mária
Horváth Imre
Bisó József
 
 
1952-ben végeztek
Osztályfőnök: Horváth Gyula
 
Fischer László
Gerencsér László
Gyuranecz Ferenc
Horváth József
Kocsis József
Kovács József
Páros István
Plander Antal
Szekeres Ferenc
Béli Mária
Bézsenyi Mária
Fajfek Mária
Gadányi Erzsébet
Grabant Anna
Herman Margit
Kovács Katalin
Osvasd Zsuzsanna
Panker Teréz
Pávlic Anna
Rulek Erzsébet
Sánta Erzsébet
Varga Vera
  
1953-ban végeztek
Osztályfőnök: Tatai Gyula
 
Béli József
Borszéki Árpád
Kóbor István
Kocsis Antal
Koósz Antal
Koósz Miklós
Kovács János
Mózes Antal
Mózes János
Porogi János
Szekeres Balázs
Szekeres István
Tislerics János
Tukszár Jánnos
Bicsák Rozália
Böröndi Mária
Gadányi Erzsébet
Gerlei Emma Anna
Jeszek Anna
Jeszek Mária
Jüóna Mária
Kertész Katalin
Murai Mária
Plantek Mária
Skobrics Erzsébet
Tatai Ágota
 
 
 
1954-ben végeztek
Osztályfőnök: Szőke Istvánné
 
Andrasek János
Baracskai Géza
Béli István
Kárász Lajos
Kobra József
Ludas László
Panker István
Radai József
Rezsek János
Sánta Ferenc
Zájer Attila
Bedi Erzsébet
Gadányi Katalin
Hervai Mária
Kárász Margit
Koósz Aranka
Koósz Irén Borbála
Mózes Anna
Osvald Ilona
Palotás Erzsébet
Papócsi Anna
Páros Anna
Porogi Margit
Varga Julianna
Virovecz Katalin
Zrinszki Klára
Herman János
 
 
1955-ben végeztek
Osztályfőnök: Szőke Istvánné
 
Bakán József
Böröndi Ferenc
Gerlei Lajos
Hermán János
Járási László
Kalinics Károly
Kárász István
Kerkai László Balázs
Kocsis Lajos
Koósz Pál
Ludas Tibor
Papp Péter Pál
Pávlicz Ádám
Radmanics János
Soós Elek
Tukszár György
Belasics Margit
Horváth Ilona
Kertész Mária
Kovács Margit
Plántek Rozália
Rulek Mária
Tislerics Teréz
Tulezi Katalin
Zájer Margit
 
 
1956-ban végeztek
Osztályfőnök: Hidvégi György
 
Balázs István
Bedi Pál
Grabant József
Gyuranecz László
Hervai Antal
Horvát István
Jeszek József
Kárász Vince
Kóbor Ferenc
Mihóczi Ferenc
Mózes Mihály
Skobrics József
Skobrics László
Soós Gyula
Tislerics Ferenc
Virovecz Ferenc
Bézsenyi Gizella
Csonka Ilona
Gadányi Margit
Gadányi Margit
Gadányi Ilona
Gyenes Mária
Herman Margit
Herman Mária
Hervai Anna
Hervai Roália
Hitter Erzsébet
Koósz Katalin
Mózes Erzsébet
Proszenyák Rozália
Rajnics Veronika
Skobrics Teréz
Varga Margit
Veinhoffer Anna
Veinhoffer Teréz
Zájer Zita
 
 
1957-ben végeztek
Osztályfőnök: Gruber Antal
 
Herceg István
Herman János
Kalinics Károly
Kalinics Péter
Kárász Ferenc
Kocsis János
Persics András
Rózsás László
Rulek Lajos
Sifter Lajos
Sindelberger József
Spirk István
Andrasek Margit
Bakán Magdolna
Borszéki Katalin
Bróz Mária
Dezső Rozália
Ferenc Mária
Jeszek Aranka
Kocsis Margit
Kókol Magdolna
Koósz Anna
Médli Mária
Murai Ilona
Novák Aranka
Papp Margit
Pávlicz Erzsébet
Plánder Katalin
Pókecz Kovács Brigitta
Sümegi Ilona
Varga Erzsébet
Virovecz Anna
Zájer Mária
 
 
1958-ban végzettek névsora
Osztályfőnök:
 
Bedi József
Brodarics József
Csonka Ferenc
Forgács János
Gadányi Károly
Kárász Mihály
Kém József
Kóbor János
Kovács József
Ludas Ferenc
Palotás Béla
Pókecz K. István
Sámoczi István
Selek Márton
Szokol József
Tukszár Pál
Tulezi János
Varga Imre
Andrasek Éva
Andrasek Ilona
Belasics Anna
Dezsgyek Teréz
Herman Éva
Koósz Mária
Krizsankó Mária
Kuhár Ilona
Málek Katalin
Plantek Margit
Porogi Franciska
Sánta Mária
Skobrics Ilona
Varga Erzsébet
Grabant Antal
Radmanics Károly
 
 
1959-ben végeztek
Osztályfőnök: Hidvégi György
 
Báránkó István
Brodarics József
Brodarics Károly
Herman József
Kárász Mátyás
Kárász Mihály
Kárász Pál
Kerkai János
Mózes János
Péntek László
Tislerics Vince
Tóth Imre
Grabant Aranka
Kókol Ilona
Médli Erzsébet
Mózes Teréz
Murányi Zita
Plander Mária
Rózsás Mária
Selek Margit
Sifter Piroska
Szoliva Ibolya
Tulezi Ilona
Csonka György
Béli Pál
Papócsi Pál
Pozsonyi István
 
 
1960-ban végeztek
Osztályfőnök: Udvari Józsefné
 
Mulik István
Béli Mihály
Czifrák József
Ferencz József
Hervai József
Hervai Károly
Jeszek Ferenc
Jeszek József
Jeszek Vince
Kocsis László
Lichnekker Antal
Lovretics János
Mózes Ferenc
Osvald Miklós
Ifj. Sánta István
Id. sánta István
Szilveszter József
Tukszár István
Varga József
Vargovics Lajos
Barti Erzsébet
Horváth Ilona
Hermán Ilona
Pál Etelka
Radmanics Erzsébet
Szekeres Mária
Varga Erzsébet
 
 
1961-ben végeztek
Osztályfőnök: Miha Tamás
 
Bazsó György
Gadányi Árpád
Hervai Márton
Kém István Imre
Krizsankó József
Lichtnekker Dezső
Médli László
Novinics János
Rónaszéki Árpád
Simaga András
Takács János
Tulezi István
Virovecz Mátyás
Andrasek Anna
Bakán Erzsébet
Gadányi Ilona
Herman Ágota
Hervai Angyalka
Kalinics Rozália
Mózes Katalin
Rezsek Katalin
Rónaszéki Magdolna
Tulezi Mária I.
Tulezi Mária II.
Csicsek Angyalka
 
 
1962-ben végeztek
Osztályfőnök: Udvari Józsefné
 
Bazsó István
Bellasics György
Bróz János
Dezsgyek László
Fischer Mátyás
Ferencz Antal
Fundák Antal
Gölles Géza
Hans János
Jáger István
Kocsis János
Kocsis Simon
Mózes András
Sámóczi József
Tulezi Flórián
Virovecz László
Vargovics Miklós
Zadravecz István
Bányai Irén
Dezső Katalin
Herman Erzsébet
Hervai Erzsébet
Hervai Ilona
Horváth Anna
Horváth Irén
Jámbor Mária
Kárász Magdolna
Kókol Anna
Lovretics Éva, Rozália
Mikulán Erzsébet
Mózes Erzsébet
Pókecz Kovács Zsuzsanna
Selek Ilona
Sindelberger Mária, Terézia
Szoliva Zsuzsanna
Tóth Mária
Tóvölgyi Magdolna
Varga Magdolna
Virovecz Mária
 
 
1963-ban végeztek
Osztályfőnök: Szőnyi István
 
Barti András
Bedi Antal
Bogatin József
Fischer József
Gadányi Ferenc
Hermán István
Herman László
Hervai János
Jeszek Ferenc
Jeszek János
Kalinics József
Kém Ferenc
Kocsis Miklós
Kondricz Ferenc
Kóbor József
Koósz Lajos
Mózes István
Panker Antal
Pál József
Sóvári József
Spanczér György
Tulezi Antal
Tulezi Ferenc
Virovecz István
Kalinics Erzsébet
Kárász Magdolna
Kárász Mária
Kertész Ibolya
Koósz Erzsébet
Óvári Mária
Sánta Margit
Skobrics Mária
Tulezi Ilona
Zadravecz Aranka
Temesvári László
 
 
1964-ben végeztek
Osztályfőnök: Szecsnjác Danica
 
Andrasek Antal
Bakán István
Balassa József
Bogatin János
Csicsek Mihály
Csordás István
Ferencz István
Forgács Tibor József
Gadányi Ferenc
Grabant Pál
Hervai Antal
Kárász Tibor
Kertész Antal
Kocsis György
Kocsis József
Kovács Árpád
Kovács Ferenc
Pávlicz Tamás
Szilveszter Sándor
Tislerics József
Tulezi Pál
Béli Erzsébet
Bedi Terézia
Grabant Margit
Jakopánecz Katalin
Jeszek Margit
Kalinics Mária
Kárász Rozália
Kertész Irén
Kocsis Ilona
Selek Magdolna
Simaga Irén
Tálos Terézia
Tislerics Erzsébet
Tóth Mária Magdolna
Tukszár Terézia
Virovecz Ilona
 
1965-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Udvari Józsefné
 
Báránkó József
Bednyák László
Grabant István
Horváth Béla
Kondricz István
Kovács József
Kovács Mihály
Menczigár László
Papócsi László
Skobrics Ferenc
Spánczér István
Bakán Rozália
Béli Margit
Herman Rozália
Jakopánecz Anna
Kalmár Magdolna
Mihóczi Erzsébet
Pávlicz Ilona
Pávlicz Mária
Plántek Rozália
Tislerics Teréz
Tulezi Erzsébet
Tulezi Ildikó
 
B osztály
Osztályfőnök:
 
Bazsó Tibor
Béli Mária
Bogatin György
Brodarics Margit
Gadányi János
Grabant Anna
Grabant Erzsébet
Hermán Irén
Hermán Károly
Hervai Imre
Kovács János
Menczigár Ilona
Molnár Lajos
Mózes Margit
Mózes István
Pávlicz Ferenc
Plánder Margit
Rulek József, Gáspár
Sánta Erzsébet
Stummer Irén, Franciska
Takács Tibor, István
Varga Rozália
Vargovics Ilona
Virovecz Mária
Virovecz József
 
 
 
 
 
1966-ban végeztek
Osztályfőnök: Szecsnjác Danica
 
Andrasek Terézia
Balogh Imre
Bedi Mihály
Béli Károly
Brodarics Károly
Farkas Tibor
Gerencsé László
Gyuranecz Lajos
Herman Ferenc István
Herman István
Herman Mária Magdolna
Hervai Mária
Hornok József
Kalinics Irén
Kalinics János
Kádár István
Kárász Gizella
Kertész Aranka
Kém Lajos
Kocsis Irén
Kocsis Sándor
Koósz Ferenc
Kovács Antal
Mester László
Menczigár István
Menczigár Károly
Novák László
Pongrácz Erzsébet
Pozsonyi István
Radmanics Ilona
Takács Mária Magdolna
Tóvölgyi Ilona
Tulezi Anna
Tulezi Péter Pál
Virovecz Margit
Gadányi Mária
 
 
1967-ben végeztek
Osztályfőnök: Zámbó Gyula
 
Andrasek Katalin
Andrasek Katalin II
Balog Gusztáv
Dezső Éva
Bogatin Mária
Deák Aranka
Deák László
Dezső János
Gadányi Anna
Hervai Ropzália
Horváth Ágota
Kárász Mária
Kertész Rudolf
Kém Anna
Kóbor Erzsébet
Kocsis Katalin
Kocsis János
Kondricz Erzsébet
Kovács Károly
Lichtnekker Teréz
Molnár István
Mózes György
Pávlicz István
Plander Ilona
Plantek Ilona
Simag Jenő József
Tislerics Árpád
Tóth Géza
Tulezi Borbála
Vargovics József
Virovecz Antal
Virovecz György
Virovecz Vince
 
 
1968-ban végeztek
Osztályfőnök: Buda György
 
Balázs Mária
Bedi László
Bogatin Péter
Csicsek Anna
Dobóczi Anna
Herman János
Hervai Erzsébet
Hervai László
Hervai Mária
Koósz Ágota
Kovács Erzsébet
Kovács Ferenc
Kovács János
Kovács József
Kovács József
Kovács László
Kovács Magdolna
Lipódi László
Menczigár Tibor
Mózes László
Mózes Margit
Pávlicz Mária
Plander István
Plántek Ferenc
Pongrácz Ferenc
Pozsonyi Gábor
Radmanics Károly
Skobrics Magdolna
Stummer József
Szokai Lajos
Szűcs Mária
Takács Anna
Tislerics István
Tóvölgyi Veronika
Tulezi József
Varga János
 
1969-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Hidvégi György
 
Andrasek Aranka
Andrasek József
Andrasek Mária
Andrasek Mária Magdolna
Bazsó Lajos
Béli Mária
Brodarics György
Dezső Erzsébet
Gadányi János
Gadányi Teréz
Halász Margit
Hervai István
Horváth Erzsébet
Horváth László
Horváth Mária
Kárász Katalin
Kocsis Márton
Koósz Mária
Kollár Ferenc
Málek Mária
Menczigár Mária
Miszori József László
Novinics Erzsébet
Pávlicz Lajos
Simaga Aranka
Tulezi Erzsébet
 
 
 B osztály
Osztályfőnök: Szalai János
 
Andrasek Ágota
Andrasek Mátyás
Balázs Aranka
Blassa István
Béli Magdolna
Béli Ottó
Bróz István
Dobóczi Rozália
Gerencsér Ilona
Huszka Gyula
Jakopánecz Mária
Koósz Jószef
Koósz Mária
Koósz Teréz
Mózes Erzsébet
Nyers László
Plantek Katalin
Rezsek Mária
Szentes Mária
Skobrics Antal
Somogyi Magdolna
Takács Erzsébet
Tulezi Ferenc
Tulezi János
Vargovics Tibor
Virovecz Ferenc
Vlasics Mária
Kerner István
 
 
1970-ben végeztek
Osztályfőnök: Molnár Kálmánné
 
Bednyák Ilona
Béli István
Béli István Zoltán
Boros Ilona
Böröndi Erzsébet
Csicsek Teréz
Deák István
Farkas István
Gadányi Katalin
Hervai Anna
Hervai Aranka
Herman László
Herman Pál
Horváth Irén
Horváth László
Jakopánecz Éva
Jáger Márta
Juhász István
Kerner Anna
Kém László
Kocsis József
Kocsis Márta
Kocsis Tibor
Kollár József
Koósz Ferenc
Kovács Rozália
Kozálk Mária
Lipódi István
Mester Gizella
Mózes Ferenc
Németh Éva
Pannai Aranka
Pavlicz Imre
Plander Mária
Plantek Anna
Pogonyi István
Skobrics József
Sánta Rozália
Somogyi László
Tulezi László
Vadicsku Aranka
Varga Árpád
Vargovics Zoltán
Virovecz Katalin
Virovecz Teréz
Zsupek Rózsa
 
 
 
1971-ben végeztek
Osztályfőnök: Hidvégi György
 
Andrasek Mária
Balassa József
Balogh Edit
Béli Mária
Csizmadia Éva
Deák József
Dezsgyek György
Dezsgyek János
Dobóczi Vilmos
Gyuranecz Sándor
Hervai Margit Erika
Horváth Imre
Kalinics István
Kocsis Mária
Kocsi Mátyás
Kondricz Mária
Kovács Magdolna
Kozálk Ferenc
Kővágó János
Lovrek Katalin
Molnár Tibor
Németh Éva
Obsitos Katalin
Pannai Mária
Papócsi Pál
Pávlicz László
Pávlicz Aranka
Plander Teréz
Plánder Tibor
Pogonyi Erzsébet
Rostás László
Szűcs Aranka
Szűcs Ilona
Tukszár László
Varga Anna
Varga Ferenc
Virovecz Károly
 
1972-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Buda György
 
Andrasek Árpád
Bedi Mária
Béli László
Bogdán Aranka
Boros István
Domonyik Ferenc
Gerencsér István
Gyuranecz Erzsébet
Hervai Ibolya
Hervai János
Jakopánecz Márta
Juhász László
Kocsis Árpád
Kocsis Ferenc
Koósz Mária
Kovács Imre
Kovács József
Kovács László
Kővágó Károly
Mózes Erzsébet
Papócsi Aranka
Pálmai Aranka
Sánta László
Skobrics Ilona
Skobrics Margit
Szűcs Ferenc
Tislér Mária
Tulezi Imre
 
B osztály
Osztályfőnök: Rácz Károly
 
Balogh Hajnalka
Béli Ágota
Béli Árpád
Gadányi Lajos
Herman Ferenc
Herman Mária
Hervai Károly
Horváth László
Kárász Aranka
Kárász Margit
Kocsis Anna
Kocsis László
Kovács Erzsébet
Kővágó József
Pávlicz Ibolya
Pávlicz Károly
Plántek József
Szabados Erzsébet
Tislér Anna
Tomasics János
Weinhoffer Ágota
 
1973-ban végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Halász Csabáné
 
Andrasek István
Andrasek Pál
Bednyák Éva
Deák Ferenc
Grabant Ilona
Hermán Erzsébet
Hermán Mária
Hervai Rozália
Jeszek Antal
Kertész István
Koósz György
Mózes Árpád
Orbán Valéria
Plánder Árpád
Sánta István
Skobrics Anna
Szlanyinka Katalin
Szőnyi István
Takács Sándor
Virovecz Aranka
Virovecz Gizella
 
B osztály
Osztályfőnök: Szalai János
 
Balogh Béla
Béli Mária
Bódi Erzsébet
Boros István
Cseh Dezső
Forgács Ágota
Hermán Gábor
Horváth Ibolya
Jáger Rózsa
Kertész Rózsa
Kókol Erzsébet
Kovács György
Kovács János
Kovács József
Máyer István
Menczigár János
Mester Gyöngyi
Obsitos Gábor
Rostás István
Varga Katalin
Weinhoffer István
 
 
1974-ben végeztek
Osztályfőnök: Molnár Kálmánné
 
Balogh Erzsébet
Belasics Mária
Bogatin Ilona
Fehér Erzsébet
Herman Ilona
Hervai Margit
Hervai Mária
Horváth Mária
Jakopánecz Lajos
Kárász Katalin
Kele István
Kókol Éva
Kollár Rozália
Kovács Ferenc
Kővágó Mária
Mózes Antal
Pavlicz Rita Cecília
Szabados Edit
Tulezi Imre
Tóth Károly
Varga Mária
Virovecz Magdolna
Tálos Ilona
 
 
1975-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Szalai János
 
Belasics János
Béli György
Béli Margit
Béli Tibor
Bróz László
Deák Károly
Gőz Valéria
Grabant Árpád
Hervai Aranka
Hervai Ágota
Hervai István
Hervai Mária
Horváth József
Horváth Zoltán
Juhász Erzsébet
Kalinics Jenő
Kárász Margit
Kámán Ágnes
Kondricz Irén
Lichtnekker Ferenc
Málek Erzsébet
Médli János
Novák Ilona
Papócsi Tibor
Papp Kálmán
Pálmai Mária
Páros Ilona
Skobrics Mária
Zalán Éva
 
B osztály
Osztályfőnök: Hidvégi György
 
Bányai László
Béli Erzsébet
Csordás Zoltán
Grabant Aranka
Grabant Valéria
Győrfi Zoltán
Hervai Anna
Hervai Béla
Kárász Gábor
Kárász Katalin
Kovacsics Gábor
Kukuruzsnyák Irén
Lovrek József
Lovrek Rozália
Menczigár Márta
Mózes György
Novák Zoltán
Óvári Edit
Pavlicz Erzsébet
Pavlicz Magdolna
Plantek János
Pókecz Miklós
Sóvári Katalin
Szabolics Ildikó
Tislér Rózsa
Tulezi László
Virovecz József
Zadravecz István
Zsdrál Gábor
 
 
1976-ban végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Hidvégi György
 
Béli Lajos
Boros Károly
Grabant István
Gyurancez Ferenc
Herman Aranka
Hervai István
Horváth János
Horváth Magdolna
Kocsis Anna
Koósz László
Koósz Miklós
Kovács Erzsébet
Kuzma Mária
Menczigár Éva
Papócsi Gyula
Pókecz Mária
Radai Éva
Sánta Antal
Szentes Éva
Tomasics József
 
B osztály
Osztályfőnök: Rácz Erika
 
Béli Árpád
Csótár Ágota
Gerócs Boldizsár
Győrfi Edit
Gyuranecz Balázs
Herman Gyöngyi
Herman Katalin
Herman Valéria
Horváth Márta
Jakopánecz Béla
Járger Gábor
Kató Erzsébet
Kovács Márta
Milávecz Imre
Papócsi János
Pavlicz Teréz
Számadó Ildikó
Szokai Ferenc
Tóth Dénes
Vadicsku Gyöngyi
Varga László
 
1977-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Kovács József
 
Béli Angelika
Bicsák Ferenc
Desgyek József
Gadányi Mária
Gyuranecz Tibor
Hermán István
Hervai Erzsébet
Horváth Mária
Juhász Zoltán
Kocsis Antal
Koósz Antal
Menczigár Mária
Németh Gabriella
Novák Rózsa
Pókecz Tibor
Süle Szilvia
Szabolics János
Tulezi Ottó
Tyirják Valéria
 
 
B osztály
Osztályfőnök: Gajcsi József
 
Hervai Péter
Horváth Rozália
Horváth Tibor
Karácsony István
Kárász Éva
Kovács József
Lukács János
Matola Károly
Málek Mária
Novák Árpád
Orsós Katalin
Papócsi Erzsébet
Pavlicz Klára
Plander György
Pozsgai Attila
Rostás Tibor
Vadicsku Marianna
Megla Gyöngyi
 
1978-ban végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Schüller Róbertné
 
Andrasek Erzsébet
Bednyák Mária
Fehér Aranka
Gerencsér Erika
Horváth Gyöngyi
Horváth Valéria
Hervai Valéria
Juhász Aranka
Kertész Anna Mária
Kocsis István
Kővágó Anna Mária
Lovretics László
Lovretics Zsuzsanna
Médli Imre
Mózes Tibor
Orbán Gábor
Plánder Mária
Plánder Imre
Takács Ilona
Tulezi László
Virovecz Imre
 
B osztály
Osztályfőnök: Kovács József
 
Balogh Erzsébet
Béli Erzsébet
Béli Ilona
Béli István
Horváth Gábor
Horváth József
Kele Ilona
Körmendi István
Labancz Pál
Novák János
Papócsi Ferenc
Pávlicz László
Plander Katalin
Szabados Ádám
Takács Éva
Takács Károly
Takács József
Virovecz Mónika
Valsics István
Weinhoffer Rita
 
1979-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Forgács Lajos
 
Balogh Vilmos
Béli Valéria
Csótár Géza
Deák Gábor
Hervai Edit
Koma Rózsa
Kocsis Margit
Májer Margit
Németh László
Pávlicz Ferenc
Rezsek Margit
Tukszár Gyöngyi
Lovretics Edit
Hervai Ildikó
Varga Zoltán
Balogh Vilmos
Lajkó János
 
B osztály
osztályfőnök: Pávlicz Magdolna
 
Béli Antal
Béli Aranka
Bányai István Ferenc
Bogatin Zoltán
Brodarics Ágnes
Bukodi Zoltán
Horváth Gyula
Jakopánecz György
Koósz László
Lichtnekker Tibor
Mózes Mária
Óvári Ilona
Panker Valéria
Papócsi Magdolna
Pávlicz János
Sipos Jenő
Tislerics Gábor
Tóth Zsuzsanna
Visnovics Piroska
 
1980-ban végeztek
 
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Sámoly Magdolna
 
Béli Erika
Bróz Gábor
Cseh Amália
Grabant Erika
Hárs Magdolna
Horváth Csaba
Kárász Árpád
Kárász Margit
Kerkai Zoltán
Kotnyek István
Málek Rózsa
Menczigár Zsuzsa
Papp Mária
Pavlicz György
Pókecz Magdolna
Sánta Erika
Sipos László
Sötét József
Tislerics Antal
B osztály
Osztályfőnök: Fekete Zsuzsanna
 
Bednyák Erzsébet
Béli Attila
Borvári Györgyi
Farkas Erika
Gerencsér László
Gyöngyösi Erika
Hegedűs György
Herczeg Éva
Jakopánecz János
Kalinics Zsuzsanna
Kató Attila
Kocsis Gábor
Kovács Anna
Lánczos Ágnes
Lovrek Ferenc
Novák Ágota
Pálmai Görgyi
Persics Margit
Rubina Erzsébet
Sánta György
Szentes János
Takács Margit
 
1981-ben végeztek
 
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Forgács Lajosné
 
Balogh Gabriella
Béli Aranka
Budai Anikó
Hárs Erzsébet
Hervai Piroska
Hervai Valéria
Jeszek János
Kalinics Krisztina
Kárász Béla
Kárász Ottó
Koósz Margit
Kovács Andrea
Kovacsics Erika
Lovretics László
Pálfi Ilona
Pókecz Erzsébet
Pongrácz Erzsébet
Talán Magdolna
Tislerics László
Tóth József
Virovecz Ágota
Visnovics László
Zalán Erika
 
B osztály
Osztályfőnök: Gajcsi József
 
Békefi István
Béli Balázs
Csótár Tibor
Deák Erzsébet
Hervai Márta
Hóbor László
Horváth Erzsébet
Horváth János
Karácsony Katalin
Kele István
Koósz Attila
Koósz Gabriella
Lovrek Mária
Mátyás Zsuzsanna
Mlinarics Tibor
Novák István
Obsitos Mária
Papócsi Sándor
Pávlicz Mária
Plander Ágota
Pozsgai Róbert
Radák Erzsébet
Rezsek Erzsébet
Rodek Kálmán
Tislér József
Varga Edit
 
1982-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Schüller Róbert
 
Béli Gábor
Böndi Katalin
Brodarics Erzsébet
Dezső Erika
Gerencsér Gábor
Gyöngyösi Anikó
Hervai Márta
Horváth Andrea
Horváth Attila
Kárász Tímea
Kiss Ernő
Kocsis Katalin
Kóbor Zsolt
Kondricz Erika
Pannai Márta
Radai Aranka
Révész Zoltán
Spirk Erzsébet
Tálos Katalin
Talán Erzsébet
Tislerics Márta
Virovecz Aranka
 
B osztály
Osztályfőnök: Gyimes Gyuláné
 
Balogh Mária
Bari Gyöngyi
Dobóczi Márta
Gyurka László
Hervai Tamás
Horváth Imre
Horváth László
Kárász Ottó
Kerkai Éva
Krisztián Gábor
Kukuruzsnyák Erika
Labancz Mária
Málek Attila
Mózes Márta
Nikli Zsuzsa
Pálmai Valéria
Pávlicz Piroska
Plander Ilona
Rodek Antal
Rubina István
Tislér Valéria
Virovecz Nándor
Weinhoffer Anna
Zsupek Andrea
 
1983-ban végeztek
 
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Schüller Róbert
 
Balogh Vilma
Bedi Gyöngyi
Bednyák Katalin
Béli Ildikó
Brodarics Anikó
Csótár Anikó
Derék Tibor
Hervai Miklós
Kárász László
Kormos Edit
Mózes János
Papp Éva
Pókecz Kovács Attila
Rodek Anna
Rubina Edit
Skobrics Ferenc
Tislerics Vince
Tislér Zsuzsanna
Tukszár Gábor
 
B osztály
Osztályfőnök: Tislér Jolán
 
Fodor Gábor
Jeszek Mária
Kárász László
Kollarics Zoltán
Kovács Ibolya
Lovrek Szilvia
Lukács Margit
Magdics János
Málek Éva
Mózes Tibor
Németh Tamás
Pókecz Éva
Skrinyarics László
Soós Ildikó
Surdi László
Szabó István
Szabó Mária
Tóth Márton
Tulezi Tibor
 
1984- ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Kanizsai Jánosné
 
Béli István
Béli Jolán
Böröndi Ferenc
Brodarics Márta
Budai Csaba
Hervai Károly
Horváth Ildikó
Jeszek Valéria
Kalinics Tibor
Kárász Gyöngyi
Koósz Márta
Kuzma Tibor
Páros Márta
Pávlicz Gyöngyi
Persics András
Rezsek Eszter
Szabó Ferenc
Tarrósí Piroska
Tukszár Zsuzsa
Vargovics Csaba
 
B osztály
Osztályfőnök:
 
Balassa István
Heckenberger Szilvia
Horváth Ferenc
Kele Attila
Kondricz László
Kovacsics Anikó
Kovács János I.
Kovács János II.
Kővágó Judit
Labancz Ibolya
Lovrek Hajnalka
Lovrek Tímea
Lovrek Zoltán
Magdics László
Martinecz Erzsébet
Mihóczi László
Polai Tibor
Riersch Natália
Skrinyarics Ildikó
Vlasics József
Zadravecz István
Balogh András
 
1985-ben végeztek
 
 
A. osztály
Osztályfőnök: Gyarmati Tibor
 
Boros Anikó
Bróz Ágnes
Faludi Zsuzsanna
Grabant Márta
Kassai Andrea
Kárász Zoltán
Kele Ibolya
Kele Zsolt
Koósz Erzsébet
Kovacsics Anikó
Láncos Anita
Lovrek Lajos
Novák Tamás
Novák Zsolt
Pókecz Valéria
Takács Ibolya
Kovács János
 
B osztály
Osztályfőnök: Kiss Margit
 
Bakán Natália
Bőhm Tamás
Budai Márta
Hervai Andrea
Jeszek Imre
Kalinics Katalin
Kertész Miklós
Kondricz Péter
Kóbor Zoltán
Médli Andrea
Orsós Sándor
Pávlicz Zsuzsanna
Persics József
Pókecz K. Zoltán
Prátnemer Katalin
Radmanics Anita
Szilveszter Erika
Weinhoffer Márta
 
1986-ban végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Pintér Erzsébet
 
Brodarics Erika
Bróz János
Gyepes Béla
Kárász Antal
Kárász Sarolta
Kárász Zsuzsa
Koósz Gábor
Martinecz Aranka
Molnár Anikó
Orsós Géza
Révész Aranka
Selek Róbert
Skobrics Erika
Tóth Zsuzsanna
Tulezi Antal
 
B osztály
Osztályfőnök: Forgács Lajos
 
Babai Beáta
Farkas Ferenc
Gerencsér Zsuzsa
Gőz Zita
Kárász Ildikó
Kocsis Tamás
Koósz László
LovrekGyörgyi
Lovretics Zoltán
Mátyás Mária
Novák Éva
Novák Tímea
Pávlicz Tibor
Pongrácz József
Tulezi József
Virovecz Tünde
 
1987-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök:
 
Balogh Zsolt
Csicsek Gabriella
Hegyi Róbert
Hervai Bertalan
Hervai Zsolt
Jankó István
Jeszek Mónika
Kertész László
Kéri Ferenc
Kondricz Bernadett
Kovacsics Csaba
Milávecz Mária
Mózes Andrea
Pávlicz Erzsébet
Rulek Zoltán
Sánta Hajnalka
Spirk Szilvia
Szabó József
Tislér Gabriella
Vargovics Eszter
Vida Tibor
 
B osztály
Osztályfőnök: Reinerné Dobrán Edit
 
Árki Zoltán
Balassa Péter
Bali János
Grabant Zsuzsanna
Horváth Mónika
Kertész Mónika
Kiss Gyöngyi
Kocsis Péter
Kollár Zoltán
Kovács Gábor
Krisztián Ilona
Kropf Erika
Mihóczi Erzsébet
Mlinarics Zoltán
Mózes Mónika
Pókecz Tünde
Söveges Anikó
Varga Attila
Zadravecz Zsuzsanna
Molnár Endre
 
 
1988-ban végeztek
 
 
 
Osztályfőnök: Kerekesné Szabó Zsuzsanna
 
Gyurka Szilvia
Herman Anikó
Herman István
Hervai László
Koósz Ilona
Kuzma Beáta
Lánczos Zoltán
Menczigár László
Molnár Gábor
Németh Bernadett
Papp István László
Pávlicz Lajos
Reiner Krisztián
Tarrósy Éva
Tislerics Tamás
Tulezi Attila
Tulezi Gábor
Varga Krisztina
Zadravecz László
 
Osztályfőnök: Molnár Józsefné
 
Andrássy Gábor
Balassa Bernadett
Bali Zsuzsanna
Balogh Teréz
Bednyák Gabriella
Bogdán Angéla
Borda Anita
Brodarics Vince
Győri Eszter
Herman Mónika
Hervai Edit
Jankó János
Kardos Csilla
Médli Gábor
Mózes Brigitta
Panker Mária
Pávlicz Petronella
Pozsonyi Bernadett
Szabó Mónika
Szmerk Szilvia
 
1989-ben végeztek
 
 
A osztály
Osztályfőnök: Andrasek Istvánné
 
Balogh Ágota
Balogh Rózsa
Béli Mária
Béli Mónika
Bőhm János
Böröndi Tímea
Bróz Valéria
Csicsek Tamás
Gadányi Rita
Gyepes Brigitta
Herman Beáta
Koósz Zsuzsa
Matécz Zsolt
Molnár Szilvia
Mózes Zsolt
Orsós Zoltán
Selek Ervin
Tulezi Andrea
 
 B osztály
Osztályfőnök: Virovecz Jánosné
 
Andrasek Veronika
Balázs Brigitta
Farkas Tibor
Gerencsér Zsuzsanna
Heckenberger János
Herman Szabolcs
Hervai Mónika
Hervai Zsolt
Kocsis Imre
Kollár Gábor
Krisztián Eszter
Kropf Tímea
Kuzma Brigitta
Lovrek János
Lovretics Erika
Markulia Tímea
Mihóczi József
Riersch Tímea
Skrinyarics Katalin
Söveges Gyula
 
1990-ben végeztek
 
 
 
Osztályfőnök: Parti Tibor
 
Bazsó Krisztián
Bogdán Zsuzsa
Fundák Tamás
Gadányi Tamás
Gadányi Szabolcs
Grabant Bernadett
Gyepes Krisztián
Herman Hajnalka
Hóbor Gábor
Jeszek Janka
Klinics Szilvia
Kalinics Zoltán
Király Mariann
Kocsis Judit
Kovács Balázs
Mátek Natália
Mencigár Andrea
Mózes Zoltán
Pókecz Kovács Gábor
Rulek Gábor
Simaga Krisztina
Szilveszter Sándor
Szmerk Ferenc
Téczely Tamás
Tislér Katalin
Tulezi Katalin
Veilinger László 
Bogatin József
Bróz Jolán
Budai Gábor
Farkas Zsuzsanna
Gerencsér Tamás
Gyurgyek Brigitta
Herman János
Hervai Tibor
Kardos Rita
Kocsis Andrea
Kollár Bernadett
Koósz Marianna
Koósz Norbert
Lovrek János
Madarász Krisztina
Molnár Erika
Mózes Éva
Mózes Zsolt
Novák Balázs
Novák Erika
Pávlicz Tamás
Pókezcz K. István
Riersch Zoltán
Sipos Mónika
Sós Gábor
Söveges Tamás
Tislér György
Zadravecz Gábor