Menü:

Utoljára frissítve:

2018-09-09 21:26:37

Látogatók száma:



GYENGÉNLÁTÓK RÉSZÉRE
A honlap a Wekerle Sándor Alapkezelő Egyházi és Nemzetiségi Támogatások Főosztálya Nemzetiségi Támogatások Osztályának támogatásával valósult meg.

Hangostérkép



Támogatók





Osztályaink


 

 

Névsor 2017/2018

 

1. osztály: Czigányné Bízó Mária

1. Baka Ramóna

2. Deák Regina

3. Godár Dániel Máté

4. Horváth Dominik

5. Kalinics Lara

6. Kondricz Bence

7. Kovács Vivien

8. Málek Hunor

9. Salamon Sarolta

10.Tamizer Márkó

11.Vargovics Maja

 

 

 

 

2. osztály: Kovácsné Solymos Gabriella

1. Andrasek Márk

2. Bogdán Gábor

3. Dávid Miklós

4. Ferencz Áron

5. German Csaba

6. Havasi Viktor

7. Horváth Noémi

8. Horváth Zoé

9.Kovacsics Kitti Kármen

10. Kovács Eliza

11. László Dániel

12. Orsós Csaba

13. Söveges Botond

14. Szolnok István

15. Tajmel Bence

16. Török Richárd Noel

17. Varga Csongor

18. Virovecz Botond

19. Virovecz Dániel

20. Vajner Angelina Emília (magántanuló)

 

3. osztály: Bankóné Kovács Katalin

1. Bagarus Henrietta

2. Brodarics Nóra

3. Bróz Barnabás

4. Bogdán Márk György

5. Deli Kamilla

6. Dezsgyek Noémi

7. Dezsgyek Szebasztián

8. Gerócs Zsombor

9. Horváth Roland

10. Kárász Dominik

11. Március Barbara

12. Noé Zsolt Viktor

13. Novinics Leonárd

14. Orsós Melissza

15. Salamon Barnabás

16. Somogyi Ádám

17. Szabó Bálint

18. Szabó László

19. Tamizer Amira

20. Téczely Johanna

21. Tóth Luca

 

 

 

4. osztály: Balassa Bernadett

1. Baka Krisztián

2. Balikó Rebeka Júlia

3. Balogh Noémi

4. Béli Dominik

5. Bogdán Vivien Mónika

6. Csonka Liliána

7. Deák Milán

8. Dobák Martin

9. Ferencz Gergő

10. Gyarmati Kitti

11. Horváth László

12. Horváth Réka

13. Horváth Tünde

14. Kápics Katalin

15. Kárász Kata

16. Kele Virág

17. Kertész Blanka

18. Kondricz László

19. Mihalics Emília

20. Mózes Botond

21. Musztács Izabella Franciska

22. Orsós Kira

23. Pekker Vivien Nikolett

24. Rádi Sára

25. Tóth Kármen

26. Vasas Vanda

27. Virovecz Anna

28. Virovecz Zsombor

29. Puklavec Sara (magántanuló)

 

 

 

 

5. osztály: Novák Henriett

1. Bali Gergő

2. Balogh Petra Bianka

3. Bordás Tamás Márk

4. Csonka Regina

5. Dobri Dominik

6. Horváth Bálint

7. Horváth Kitti Vanessza

8. Mező Krisztián

9. Novák Dóra

10. Orsós Izabella

11. Orsós Jácint Marcell

12. Pókecz- Kovács Boglárka

13. Rákos Nóra Anna

14. Szabó Anett

15. Szollár Jázmin Virág

16. Varga Patrik

 

 

6. osztály: Bedi Gyöngyi

1. Borsfai Gergő

2. Bróz László

3. Buda Vivien

4. Csonka Dávid

5. Deli Gréta Regina

6. Domján Dominik

7. Gerencsér Bence

8. Gyergyák Sára

9. Horváth Bálint Arnold

10. Kertész Ákos

11. Kovács György

12. Matola Nóra

13. Matola Zsófia

14. Mózes Máté

15. Mózes Réka

16. Musztács Medárd

17. Novák Eliza

18. Orbán Flóra

19. Pál Adrienn Panka

20. Pavlicz Marcell

21. Szokol Veronika

22. Szolnok Jázmin Mónika

23. Zsupek Zétény Márton

24. Vlasics Anikó

 

7. osztály: Kisfürjesiné Kóczán Zsuzsanna

1. Abonyi Bence

2. Csonka Ámon

3. Dragina Alex Marcell

4. Horváth Kristóf Károly

5. Jankó Dominik

6. Kovács Bence

7. Horváth Achilles

8. Orsós Dorina

9. Orsós Norbert Sándor

10. Rada Gergely Sándor

11. Rodek Zoltán

12. Szabados Barnabás

13. Vlasics Johanna

14. Zadravecz Georgina

8. osztály: Andrasek Istvánné

1. Bagarus Szabolcs

2. Balogh Dorina

3. Kondricz József

4. Kovács Alex

5. Kovács Viktória

6. Márkus Mátyás

7. Mező Zoltán

8. Niklesz Dávid

9. Nikli Kornélia Johanna

10. Orbán László

11. Orsós Viktória

12. Pókecz Dominik Dániel

13. Sajóvölgyi Klaudia

14. Sólyomi Márk

15. Szabó Balázs

16. Varga Petra

 

 

2016/2017-os tanév

1. osztály:
Osztáyfőnök: Kovácsné Solymos Gabriella
 
1. Andrasek Márk
2. Bogdán Gábor
3. Dávid Miklós
4. Ferencz Áron
5. German Csaba
6. Godár Dániel Máté
7. Horváth Noémi
8. Horváth Zoé
9. Kovacsics Kitti Kármen
10. Kovács Eliza
11. László Dániel
12. Orsós Csaba
13. Söveges Botond
14. Tajmel Bence
15. Török Richárd Noel
16. Varga Csongor
17. Virovecz Botond
18. Virovecz Dániel
19. Vajner Angelina Emília (magántanuló)

 

 2. osztály:
Osztályfőnök: Bankóné Kovács Katalin
 
1. Bagarus Henrietta
2. Brodarics Nóra
3. Bróz Barnabás
4. Bogdán Márk György
5. Deli Kamilla
6. Dezsgyek Noémi
7. Dezsgyek Szebasztián
8. Gerócs Zsombor
9. Horváth Roland
10. Kárász Dominik
11. Március Barbara
12. Noé Zsolt Viktor
13. Novinics Leonárd
14. Orsós Melissza
15. Salamon Barnabás
16. Somogyi Ádám
17. Szabó Bálint
18. Szabó László
19. Tamizer Amira
20. Téczely Johanna
21. Tóth Luca
 
 
 
 3. osztály:
Osztályfőnök:Balassa Bernadett
 
1. Baka Krisztián
2. Balikó Rebeka Júlia
3. Balogh Noémi
4. Béli Dominik
5. Bogdán Vivien Mónika
6. Csomka Liliána
7. Deák Milán
8. Dobák Martin
9. Ferencz Gergő
10. Horváth László
11. Horváth Réka
12. Horváth Tünde
13. Kápics Katalin
14. Kárász Kata
15. Kele Virág
16. Kertész Blanka
17. Kondricz László
18. Mihalics Emília
19. Mózes Botond
20. Musztács Izabella Franciska
21. Orsós Kira
22. Pekker Vivien Nikolett
23. Rádi Sára
24. Tóth Kármen
25. Vasas Vanda
26. Virovecz Anna
27. Virovecz Zsombor
28. Puklavec Sara (magántanuló)
 
4. osztály:
Osztályfőnök: Czigányné Bízó Mária
 
1. Bali Gergő
2. Balogh Petra Bianka
3. Bordás Tamás Márk
4. Csonka Regina
5. Dobri Dominik
6. Horváth Bálint
7. Horváth Kitti Vanessza
8. Novák Dóra
9. Orsós Izabella
10. Orsós Jácint Marcell
11. Pókecz- Kovács Boglárka
12. Rákos Nóra Anna
13. Szabó Anett
14. Szollár Jázmin Virág
15. Varga Patrik
 
5. osztály:
Osztályfőnök:Bedi Gyöngyi
 
1. Borsfai Gergő
2. Bróz László
3. Csonka Dávid
4. Deli Gréta Regina
5. Domján Dominik
6. Gerencsér Bence
7. Gócza Dorottya
8. Gócza Mónika
9. Gyergyák Sára
10. Horváth Bálint Arnold
11. Kertész Ákos
12. Kovács György
13. Matola Nóra
14. Matola Zsófia
15. Mózes Máté
16. Mózes Réka
17. Musztács Medárd
18. Nikli Korinna Hanna
19. Novák Eliza
20. Orbán Flóra
21. Pál Adrienn Panka
22. Pavlicz Marcell
23. Szokol Veronika
24. Zsupek Zétény Márton
25. Vlasics Anikó
26. Buda Vivien
 
 
  
6. osztály:
Osztályfőnök:Kisfürjesiné Kóczán Zsuzsanna
 
1. Abonyi Bence
2. Csonka Ámon
3. Dragina Alex Marcell
4. Horváth Achilles
5. Horváth Kristóf Károly
6. Jankó Dominik
7. Kovács Bence
8. Lekszikov Napsugár
9. Orsós Dorina
10. Orsós Norbert Sándor
11. Rada Gergely Sándor
12. Rodek Zoltán
13. Szabados Barnabás
14. Vlasics Johanna
15. Zadravecz Georgina
 
 
 
7. osztály:
Osztályfőnök:Andrasek Istvánné
 
1. Bagarus Szabolcs
2. Balogh Dorina
3. Balogh Szebasztián
4. Kondricz József
5. Kovács Alex
6. Kovács Viktória
7. Márkus Mátyás
8. Niklesz Dávid
9. Nikli Kornélia Johanna
10. Orbán László
11. Orsós Viktória
12. Pókecz Dominik Dániel
13. Sajóvölgyi Klaudia
14. Sólyomi Márk
15. Szabó Balázs
16. Varga Petra
 
  
8. osztály:
Osztályfőnök:Dr. Rácz Erika
 
1. Bagarus Norbert
2. Dobos Tamás
3. Dobri Réka
4. Gerencsér Máté
5. Horváth András
6. Kalinics Kira
7. Kárpáti Márk
8. Kertész Mátyás
9. Mózes Zsolt
10. Noé Richárd József
11. Pál Attila Dániel
12. Szalai János Barnabás
13. Tislér Bence
14. Tulezi Richárd
15. Varga Petra
16. Varjas Máté
17. Buda Márk
 
 

 

  

  

 

 

  

  

 

2014/2015-ös tanév

1. osztály     Osztályfőnök: Balassa Bernadett        

1             Baka Krisztián

2             Balikó Rebeka Júlia

3             Balogh Noémi

4             Béli Dominik

5             Bogdán Márk György

6             Bogdán Vivien Mónika

7             Csonka Liliána

8             Deák Milán

9             Dobák Martin

10           Ferencz Gergő

11           Horváth László

12           Horváth Réka

13           Horváth Roland

14           Horváth Tünde

15           Kápics Katalin

16           Kárász Kata

17           Kele Virág

18           Kertész Blanka

19           Kondricz László

20           Málek Virág

21           Mihalics Emília

22           Mózes Botond

23           Musztács Izabella Franciska

24           Orsós Kíra

25           Pekker Vivien Nikolett

26           Rádi Sára

27           Tóth Kármen

28           Virovecz Anna

29           Virovecz Zsombor

 

               

                2.osztály        Osztályfőnök: Czigányné Bízó Mária      

1             Bali Gergő

2             Balogh Petra Bianka

3             Bordás Tamás

4             Csonka Regina

5             Dobri Domikik

6             Horváth Bálint

7             Horváth Kitti Vanessza

8             Mező Krisztián

9             Novák Dóra

10           Orsós Izabella

11           Orsós Jácint Marcell

12           Pókecz-Kovács Boglárka

13           Rákos Nóra Anna

14           Szabó Anett

15           Szollár Jázmin Virág

16           Varga Patrik

               

3. osztály     Osztályfőnök: Abonyi Józsefné        

1             Borsfai Gergő

2             Bróz László

3             Buda Vivien

4             Csonka Dávid

5             Deli Gréta Regina

6             Domján Dominik

7             Gerencsér Bence

8             Gyergyák Sára

9             Kertész Ákos

10           Kovács György

11           Matola Nóra

12           Matola Zsófia

13           Mózes Máté

14           Mózes Réka

15           Musztács Medárd

16           Nikli Korinna Hanna

17           Novák Eliza

18           Orbán Flóra

19           Pál Adrienn Panka

20           Pavlicz Marcell

21           Szokol Veronika

22           Vlasics Anikó

23           Zsupek Zétény Márton

 

               

4.osztály     Osztályfőnök: Kovácsné Solymos Gabriella         

1             Abonyi Bence

2             Csonka Ámon

3             Csöndör Dominika

4             Dragina Alex Marcell

5             Horváth Achilles

6             Horváth Bálint Arnold

7             Horv&aa