Menü:

Utoljára frissítve:

2019-01-21 10:37:38

Látogatók száma:



GYENGÉNLÁTÓK RÉSZÉRE
A honlap a Wekerle Sándor Alapkezelő Egyházi és Nemzetiségi Támogatások Főosztálya Nemzetiségi Támogatások Osztályának támogatásával valósult meg.

Hangostérkép



Támogatók





Osztályaink


 

 

Névsor 2018/2019

 

1. osztály: Abonyi Józsefné

1. Bagarus Tibor

2. Czippán Dorina

3. Deák Dániel

4. Dezsgyek János

5. Gyarmati Levente

6. Gyuranecz Tamás

7. Horváth Kitti

8. Horváth László

9. Horváth Máté

10. Horváth Zsolt István

11. Imre Panna Enikő

12. Kovács Nóra

13. Mikolán Alex

14. Pavlicz Ákos

15. Sipos Szonja

16. Szarka Milán Nimród

17. Szegedi Hanna Jázmin

18. Téczely Adrienn

19. Tóth Máté  

20. Török Hanna

 

2. osztály: Czigányné Bízó Mária

1. Baka Ramóna

2. Deák Regina

3. Godár Dániel Máté 

4. Horváth Dominik

5. Kalinics Lara

6. Kondricz Bence

7. Kovács Vivien

8. Málek Hunor

9. Salamon Sarolta

10.Tamizer Márkó

11.Vargovics Maja

 

3. osztály: Kovácsné Solymos Gabriella

1. Andrasek Márk

2. Bogdán Gábor

3. Dávid Miklós

4. Ferencz Áron

5. German Csaba

6. Gonda Zsuzsanna

7. Havasi Viktor 

8. Haracsi Dávid

9. Horváth Noémi

10. Horváth Zoé

11.Kovacsics Kitti Kármen

12. Kovács Eliza

13. László Dániel

14. Orsós Csaba

15. Söveges Botond

16. Szegedi Milán

17. Szolnok István

18. Tajmel Bence

19. Török Richárd Noel

20. Varga Csongor

21. Virovecz Botond

22. Virovecz Dániel 

23. Zöldvári Zsombor Dániel

 

4. osztály: Bankóné Kovács Katalin

1. Bagarus Henrietta

2. Brodarics Nóra

3. Bróz Barnabás

4. Bogdán Márk György

5. Deli Kamilla

6. Dezsgyek Noémi

7. Dezsgyek Szebasztián

8. Gerócs Zsombor

9. Horváth Roland

10. Kárász Dominik

11. Március Barbara 

12. Noé Zsolt Viktor

13. Novinics Leonárd  

14. Nyári Vanessza Vivien

15. Orsós Melissza  

16. Salamon Barnabás

17. Somogyi Ádám

18. Szabó Bálint

19. Szabó László

20. Tamizer Amira

21. Téczely Johanna

22. Tóth Luca  

5. osztály: Kiss Gyuláné

1. Baka Krisztián

2. Balikó Rebeka Júlia 

3. Balogh Noémi 

4. Béli Dominik

5. Bogdán Vivien Mónika 

6. Csonka Liliána

7. Deák Milán

8. Dobák Martin

9. Ferencz Gergő

10. Gonda Gergő

11. Gyarmati Kitti

12. Horváth László

13. Horváth Réka

14. Horváth Tünde

15. Kápics Katalin

16. Kárász Kata

17. Kele Virág

18. Kertész Blanka

19. Kondricz László

20. Mihalics Emília

21. Mózes Botond

22. Musztács Izabella Franciska

23. Orsós Kira

24. Pekker Vivien Nikolett 

25. Rádi Sára 

26. Tóth Kármen 

27. Vasas Vanda 

28. Virovecz Anna 

29. Virovecz Zsombor

30. Puklavec Sara (magántanuló)

 

6. osztály: Novák Henriett

1. Bali Gergő

2. Balogh Petra Bianka

3. Bogdán Alexandra

4. Bordás Tamás Márk

5. Csonka Regina

6. Dobri Dominik

7. Horváth Bálint

8. Horváth Kitti Vanessza

9. Nagy Luca Zsófia

10. Novák Dóra

11. Orsós Izabella

12. Orsós Jácint Marcell

13. Pókecz- Kovács Boglárka

14. Rákos Nóra Anna

15. Szabó Anett

16. Szollár Jázmin Virág

17. Ungureanu-Ányos Cintia Roxána

18. Varga Patrik

7. osztály: Bedi Gyöngyi

1. Borsfai Gergő

2. Bróz László

3. Csonka Dávid 

4. Deli Gréta Regina

5. Domján Dominik 

6. Gerencsér Bence

7. Gyergyák Sára

8. Horváth Bálint Arnold

9. Kertész Ákos

10. Kovács György

11. Mózes Máté

12. Mózes Réka

13. Musztács Medárd

14. Novák Eliza

15. Orbán Flóra

16. Pál Adrienn Panka

17. Pavlicz Marcell

18. Szokol Veronika

19. Szolnok Jázmin Mónika

20. Zsupek Zétény Márton

21. Buda Vivien (magántanuló)

 

8. osztály: Kisfürjesiné Kóczán Zsuzsanna

1. Abonyi Bence 

2. Csonka Ámon  

3. Dragina Alex Marcell

4. Horváth Achilles 

5. Horváth Kristóf Károly

6. Jankó Dominik

7. Majtán Márk 

8. Orsós Dorina

9. Orsós Norbert Sándor

10. Rada Gergely Sándor

11. Rodek Zoltán

12. Szabados Barnabás

13. Vlasics Johanna 

14. Zadravecz Georgina

 

 

Névsor 2017/2018

 

1. osztály: Czigányné Bízó Mária

1. Baka Ramóna

2. Deák Regina

3. Godár Dániel Máté

4. Horváth Dominik

5. Kalinics Lara

6. Kondricz Bence

7. Kovács Vivien

8. Málek Hunor

9. Salamon Sarolta

10.Tamizer Márkó

11.Vargovics Maja

 

 

 

 

2. osztály: Kovácsné Solymos Gabriella

1. Andrasek Márk

2. Bogdán Gábor

3. Dávid Miklós

4. Ferencz Áron

5. German Csaba

6. Havasi Viktor

7. Horváth Noémi

8. Horváth Zoé

9.Kovacsics Kitti Kármen

10. Kovács Eliza

11. László Dániel

12. Orsós Csaba

13. Söveges Botond

14. Szolnok István

15. Tajmel Bence

16. Török Richárd Noel

17. Varga Csongor

18. Virovecz Botond

19. Virovecz Dániel

20. Vajner Angelina Emília (magántanuló)

 

3. osztály: Bankóné Kovács Katalin

1. Bagarus Henrietta

2. Brodarics Nóra

3. Bróz Barnabás

4. Bogdán Márk György

5. Deli Kamilla

6. Dezsgyek Noémi

7. Dezsgyek Szebasztián

8. Gerócs Zsombor

9. Horváth Roland

10. Kárász Dominik

11. Március Barbara

12. Noé Zsolt Viktor

13. Novinics Leonárd

14. Orsós Melissza

15. Salamon Barnabás

16. Somogyi Ádám

17. Szabó Bálint

18. Szabó László

19. Tamizer Amira

20. Téczely Johanna

21. Tóth Luca

 

 

 

4. osztály: Balassa Bernadett

1. Baka Krisztián

2. Balikó Rebeka Júlia

3. Balogh Noémi

4. Béli Dominik

5. Bogdán Vivien Mónika

6. Csonka Liliána

7. Deák Milán

8. Dobák Martin

9. Ferencz Gergő

10. Gyarmati Kitti

11. Horváth László

12. Horváth Réka

13. Horváth Tünde

14. Kápics Katalin

15. Kárász Kata

16. Kele Virág

17. Kertész Blanka

18. Kondricz László

19. Mihalics Emília

20. Mózes Botond

21. Musztács Izabella Franciska

22. Orsós Kira

23. Pekker Vivien Nikolett

24. Rádi Sára

25. Tóth Kármen

26. Vasas Vanda

27. Virovecz Anna

28. Virovecz Zsombor

29. Puklavec Sara (magántanuló)

 

 

 

 

5. osztály: Novák Henriett

1. Bali Gergő

2. Balogh Petra Bianka

3. Bordás Tamás Márk

4. Csonka Regina

5. Dobri Dominik

6. Horváth Bálint

7. Horváth Kitti Vanessza

8. Mező Krisztián

9. Novák Dóra

10. Orsós Izabella

11. Orsós Jácint Marcell

12. Pókecz- Kovács Boglárka

13. Rákos Nóra Anna

14. Szabó Anett

15. Szollár Jázmin Virág

16. Varga Patrik

 

 

6. osztály: Bedi Gyöngyi

1. Borsfai Gergő

2. Bróz László

3. Buda Vivien

4. Csonka Dávid

5. Deli Gréta Regina

6. Domján Dominik

7. Gerencsér Bence

8. Gyergyák Sára

9. Horváth Bálint Arnold

10. Kertész Ákos

11. Kovács György

12. Matola Nóra

13. Matola Zsófia

14. Mózes Máté

15. Mózes Réka

16. Musztács Medárd

17. Novák Eliza

18. Orbán Flóra

19. Pál Adrienn Panka

20. Pavlicz Marcell

21. Szokol Veronika

22. Szolnok Jázmin Mónika

23. Zsupek Zétény Márton

24. Vlasics Anikó

 

7. osztály: Kisfürjesiné Kóczán Zsuzsanna

1. Abonyi Bence

2. Csonka Ámon

3. Dragina Alex Marcell

4. Horváth Kristóf Károly

5. Jankó Dominik

6. Kovács Bence

7. Horváth Achilles

8. Orsós Dorina

9. Orsós Norbert Sándor

10. Rada Gergely Sándor

11. Rodek Zoltán

12. Szabados Barnabás

13. Vlasics Johanna

14. Zadravecz Georgina

8. osztály: Andrasek Istvánné

1. Bagarus Szabolcs

2. Balogh Dorina

3. Kondricz József

4. Kovács Alex

5. Kovács Viktória

6. Márkus Mátyás

7. Mező Zoltán

8. Niklesz Dávid

9. Nikli Kornélia Johanna

10. Orbán László

11. Orsós Viktória

12. Pókecz Dominik Dániel

13. Sajóvölgyi Klaudia

14. Sólyomi Márk

15. Szabó Balázs

16. Varga Petra

 

 

2016/2017-os tanév

1. osztály:
Osztáyfőnök: Kovácsné Solymos Gabriella
 
1. Andrasek Márk
2. Bogdán Gábor
3. Dávid Miklós
4. Ferencz Áron
5. German Csaba
6. Godár Dániel Máté
7. Horváth Noémi
8. Horváth Zoé
9. Kovacsics Kitti Kármen
10. Kovács Eliza
11. László Dániel
12. Orsós Csaba
13. Söveges Botond
14. Tajmel Bence
15. Török Richárd Noel
16. Varga Csongor
17. Virovecz Botond
18. Virovecz Dániel
19. Vajner Angelina Emília (magántanuló)

 

 2. osztály:
Osztályfőnök: Bankóné Kovács Katalin
 
1. Bagarus Henrietta
2. Brodarics Nóra
3. Bróz Barnabás
4. Bogdán Márk György
5. Deli Kamilla
6. Dezsgyek Noémi
7. Dezsgyek Szebasztián
8. Gerócs Zsombor
9. Horváth Roland
10. Kárász Dominik
11. Március Barbara
12. Noé Zsolt Viktor
13. Novinics Leonárd
14. Orsós Melissza
15. Salamon Barnabás
16. Somogyi Ádám
17. Szabó Bálint
18. Szabó László
19. Tamizer Amira
20. Téczely Johanna
21. Tóth Luca
 
 
 
 3. osztály:
Osztályfőnök:Balassa Bernadett
 
1. Baka Krisztián
2. Balikó Rebeka Júlia
3. Balogh Noémi
4. Béli Dominik
5. Bogdán Vivien Mónika
6. Csomka Liliána
7. Deák Milán
8. Dobák Martin
9. Ferencz Gergő
10. Horváth László
11. Horváth Réka
12. Horváth Tünde
13. Kápics Katalin
14. Kárász Kata
15. Kele Virág
16. Kertész Blanka
17. Kondricz László
18. Mihalics Emília
19. Mózes Botond
20. Musztács Izabella Franciska
21. Orsós Kira
22. Pekker Vivien Nikolett
23. Rádi Sára
24. Tóth Kármen
25. Vasas Vanda
26. Virovecz Anna
27. Virovecz Zsombor
28. Puklavec Sara (magántanuló)
 
4. osztály:
Osztályfőnök: Czigányné Bízó Mária
 
1. Bali Gergő
2. Balogh Petra Bianka
3. Bordás Tamás Márk
4. Csonka Regina
5. Dobri Dominik
6. Horváth Bálint
7. Horváth Kitti Vanessza
8. Novák Dóra
9. Orsós Izabella
10. Orsós Jácint Marcell
11. Pókecz- Kovács Boglárka
-->