Menü:

Utoljára frissítve:

2017-08-16 11:07:30

Látogatók száma:



GYENGÉNLÁTÓK RÉSZÉRE
A honlap a Wekerle Sándor Alapkezelő Egyházi és Nemzetiségi Támogatások Főosztálya Nemzetiségi Támogatások Osztályának támogatásával valósult meg.

Hangostérkép



Támogatók






Versenyeredmények


2011/2012-es tanév

Tótszentmártonban a horvát iskolák népdaléneklési versenyén iskolánk tanulói a következőképpen szerepeltek:

1-2.osztály: I. helyezett Koósz Veronika Anna

3-4.osztály: III. helyezett Kalinics Kíra

5-6. osztály: I. helyezett Schevelik Kitti

                      III. helyezett Rulek Fanni

7-8. osztály II. helyezett Kovács Dorina

                      III. helyezett Orsós Ilona

Országos horvát rajzverseny:  1. hely: KoószVeronika  2.o.

Nyelvi Ki mit tud? – Nagykanizsa:

Koósz Veronika horvát vers és ének – ezüst minősítés

Budai Fanni, Kalinics Izabella ének – ezüst minősítés

Molnár Emma horvát vers – arany minősítés

Zalaegerszegen a német nyelvű Németország- Ausztria-Svájc országismereti versenyen, iskolánk tanulói, Nagy Barbara és Szabó Péter I. helyezést ért el.

Horvát országos vers- és prózamondó verseny, Baja:

Schevelik Kitti 5-6. o. II. hely

Molnár Emma 7-8. o. II. hely

Egyházmegyei verseny, Csurgó:

Ének: Kovács Dorina 7. o. I. hely

Próza: Molnár Emma 7. o. I. hely

Drámacsoport: II. hely (Szabó Péter, Sendula Máté, Tóth Tamás, Sendula Nikolett, Sólyomi József, Dobos Péter, Szabó Ferenc, Borsfai Attila, Balogh Krisztián, Szentes György)

Péterfy Tanulmányi Verseny és Művészeti Vetélkedő:

 

        mesemondás: Kalinics Kíra 3. o. I. helyezett, Kovács Viktória 2. o.  különdíj,  

        matematika: Kárpáti Márk 3. o. III. helyezett

Nagy Gáspár versmondó verseny- Molnár Emma 2. helyezett.

2012. március 24-én a Nyuszi duatlon versenyen Kertész Mátyás, Szalai János Barnabás és Varjas Máté szerepeltek, ahol Matyi a 6., Barni a 8. Mété a 12. helyet szerezte meg.

Schevelik Kitti a Medimurska popevka nemzetközi énekverseny keresztúri előválogatójáról bejutott a középdöntőbe. A Sveti Martin na Muri településen lezajlott  versenyen   (2012. május 5-én, ) továbbjutott  a június 2-i Gála döntőbe.

Húsvéti rajz, báb, és tojásfa készítő verseny: Kölyökpark- első osztály, második osztály, harmadik osztály, negyedik osztály, ötödik osztály, hatodik osztály, , hetedik osztály, nyolcadik osztály - sikeresen szerepeltek, tollasütőket, lejátszható időt, gyermekzsúrt nyertek. A nyolcadikos csoport erdélyi körutazást nyert!

Egyházi versenyen csapatunk 2. helyezést ért el.

Kalmár László Matematika Verseny Zala megyei fordulója:

Dobos Tamás 3. o.  – 11. helyezett

Kárpáti Márk 3. o. – 14. helyezett

Kőrösi Csoma Sándor szövegértő megyei verseny :

 Gerencsér Máté 3.osztály II. helyezett

 Nikli Dorottya 4. osztály  III. helyezett

 Koósz Veronika 2.o. VIII. helyezett

Mozaik tanulmányi verseny országos döntő, Pécs

Dezső Márk 5. osztály (Anyanyelv 5-6. osztály): VIII. helyezett

Abonyi Bence 1. osztály (Matematika): 19. helyezett

 

ORSZÁGOS SZÉPÍRÓ VERSENY A SAJÁTOS NEVELÉSI IGÉNYŰ GYERMEKEKNEK

Orsós Aranka  5. osztályos tanuló (III. kategória – felső tagozat) képviselheti Zala megyét az országos döntőn.

 

Kocsis Tamás 8.o. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Anyanyelvi Verseny megyei fordulón 9. lett.

 

2012.március 13-án, Tótszerdahelyen a horvát iskolák szavaló versenyén iskolánk tanulói közül a következők értek el szép eredményt:

1-2. osztályos kategóriában Koósz veronika I. helyezést ért el

3-4. osztályos kategóriában Nikli Dorottya I. helyezést ért el

5-6. osztályos kategóriában Schevelik Kitti II. helyezést ért el, Koósz Antal Gergely is II.  helyezést ért el.

7-8. osztályos kategóriában Molnár Emma III. helyezést ért el.

 

2012. március 28-án Zalakaroson a 3. osztályosok III. helyezést értek el a Móra Színjátszó Találkozón. Külön díjat kapott Kalinics Kíra és Kárpáti Márk.

 

2012. március 29-én, Zalakaroson, a Móra szavaló versenyen a következő diákjaink szerepeltek sikeresen:

Koósz Veronika 2. osztály 3. helyezést ért el

Gerencsér Máté 3.o. 1 helyezést ért el

Bences Martin 4. o. 1. helyezés ért el.

 

Az Arany János szavaló versenyen pedig a következő eredmények születtek:

1-2 osztályosok közül: Abonyi Bence I.hely, Kovács Viktória III. hely

5-6. osztályosok közül I.helyezett Schevelik Kitti III. hely: Tulézi Erik

7-8. osztályosok közül I.helyezett Molnár Emma, III. hely: Budai Fanni.

A megyei döntőben iskolánkat képviselte: Schevelik Kitti - aki különdíjas lett - , Molnár Emma és Budai Fanni

 

A Mikszáth matek verseny megyei fordulójában Dobos Péter hatodik helyezést ért el

 

2012.április 20-án, pénteken horvát KVIZ versenyen vettek részt iskolánk tanulói Petriventén.

A versenyen a Zečevi nevű csapat II. helyezést ért el ( Schevelik Kitti, Szabó Péter, Kocsis Tamás)

 

 

 

A nagykanizsai Zrínyi–Bolyai Általános Iskola a Zala Megyei Pedagógiai Intézettel közösen a 2011/2012-es tanévben is megrendezte az alsó tagozatos tanulók megyei tanulmányi versenyét.

Abonyi Bence 1. osztályos tanuló matematika tantárgyból III. helyezést, Gyuranecz Vivien 3. osztályos tanuló nyelvtan-helyesírás tantárgyból III. helyezést ért.el.

 

 

Mozaik Kiadó Országos Tanulmányi Versenyének országos döntőjébe jutottak:

Abonyi Bence - Matematika 1-2. o.

Dezső Márk - Anyanyelv 5-6. o.

Gerencsér Máté - Anyanyelv 3-4. o., Irodalom 3-4. o., Környezetismeret 3-4.

Gyuranecz Vivien - Környezetismeret 3-4 o..

Kárpáti Gergő - Anyanyelv 5-6. o. , Irodalom 5-6. o.

Kárpáti Márk, Irodalom 3-4. o.

Koósz Antal Gergely - Anyanyelv 5-6. o. , Irodalom 5-6. o.

Lekszikov Napsugár - Általános műveltség 1-2. o.

Orsós Aranka - Irodalom 5-6. o.

Tótszerdahely - Blazsetin István emlékére rendezett verseny - fotókészítés - Molnár Emma helyezett

Zrínyi Ilona országos matematika verseny Zala megyei fordulóján /155 indulóból/ 13. lett Kárpáti Gergő

 

A regionális rendezésű Gegely-napi Művészeti Fesztiválon, Gyenesdiáson iskolánk tanulói közül a Talentum AMI drámacsoportjai a harmadik osztályos Pindurkák és a Csalamádé vegyes csoport az I. és a II. kategóriában I. helyezést ért el. A népdaléneklési versenyen Koósz Veronika 2. osztályos tanuló arany oklevelet, Schevelik Kitti ezüst minősítést kapott.

 

A nagykanizsai Kanizsa Centrum karácsonyi betlehemkészítő és képregény rajzoló versenyt hirdetett decemberben.

Eredmények:

I. helyezettek: Kárpáti Márk, Kárpáti Gergő

Szalai Barnabás

II. helyezett: Molnár Emma

Különdíjasok: Dombi Bianka, Nikli Dorottya, Benczes Martin, Dobos Péter, Dobos Tamás Gratulálunk nekik!

Őriszentpéter – Falusi krónika – mesemondás Molnár Emma 3. hely

A nagykanizsai piarista iskola által szervezett vers-prózamondó és ének versenyen iskolánk tanulói nagy jól szerepeltek.

Az 1-2. osztályos kategóriában (vers- és próza) I helyezett lett Kovács Viktória III. helyezett lett Lekszikov Napsugár (1.osztályos), ebben a kategóriában ének versenyen II. helyezett lett Koósz Veronika. A 5-6. osztályos(vers- és próza) kategóriában első lett Schevelik Kitti, a 7-8. osztályos(vers- és próza) kategóriában szintén I. helyezett lett Molnár Emma.

A lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola vers-és prózaíró pályázatán próza kategóriában III. helyezést ért el Molnár Emma 7. osztályos tanuló.

 

Szabó Péter, 8. osztályos tanuló az Országos Német Nyelvi és Országismereti versenyen 2. helyezést ért el.

 

A „Költő hazatér” V. vers- és prózamondó regionális találkozót szerveztek Nagy Gáspár tiszteletére Vasváron. A találkozón kiemelkedő művészi teljesítményét díjazták iskolánk két tanulójának, Budai Fanni és Molnár Emma 7. osztályos diáknak.


 Az Országos Horvát Önkormányzat verseny hirdetett általános iskolások körében Moj zavičaj címmel. A versenyre négy fős csapatok jelentkezhettek, egy-egy téma projekt kidolgozásával.

Iskolánkat Kocsis Tamás, Molnár Emma, Simon Nikolett és Koósz Antal Gergely képviselte 2011. december 8-án, hercegszántón a versenyen. Itt a murakeresztúri horvát lakodalmas egy-egy jelenetét mutatták be. Első helyezett lett a csapat.


A Zala megyei Asztalitenisz Diákolimpia megyei döntőjének eredményei.
 
Csapat:    1. Zrínyi M. ÁMK Murakeresztúr
                                 
Egyéni:     1. Kovács Dorina   / Murakeresztúr /
                 4. Simon Nikolett / Murakeresztúr /
 
Az országos döntőben a lányoknál Zala megyét Kovács Dorina képviseli.


Zalaszentbalázson, a megyei énekversenyen Schevelik Kitti 5. osztályos tanuló I. helyezést, Koósz Veronika 2. osztályos tanuló II. helyezést, csoportos kategóriában Budai Fanni, Kalinics Izabella, Molnár Emma, Schevelik Kitti 3. helyezést értek el.


A Városkörnyéki Asztalitenisz Diákolimpia eredményei:
 
Lány csapat: 1. Murakeresztúr / Simon Nikolett, Kovács Dorina /
                  
Fiú csapat:   2. Murakeresztúr 1. / Molnár Kristóf, Dezső Márk /
                      3. Murakeresztúr 2./  Kárpáti Gergő, Szilveszter Sándor /
 
Lány egyéni :  1. Kovács Dorina / Mk /
                       2. Simon Nikolett / Mk /
                     
Fiú egyéni : 2. Molnár Kristóf / Mk /
                       3. Dezső Márk / Mk /
 
 A megyei döntőbe jutott: Simon Nikolett
                                         Kovács Dorina
                                         Molnár Kristóf

A Kométa Kell egy csapat matricagyűjtő versenyen iskolánk nyerte a megyei fődíjat.


 2010/2011-es tanév
 
Péterfy tanulmányi verseny eredményei:
 
Mesemondás 1.o. Koósz Veronika Anna II. helyezett
Mesemondás 3.o. Nikli Dorottya Klaudia II. helyezett

 

Móra Ferenc prózamondó verseny eredményei.
Zalakaros 2011. 04. 05.
1. oszt. Koósz Veronika Anna II. hely
2. oszt. Kalinics Kira II. hely
4. oszt. Koósz Antal Gergely III. hely
5. oszt. Tulézi Adrienn I. hely
 
K and H Bank ZRT Országos Vigyázz, kész, pénz elnevezésű tudás versenyén iskolánk 4 fős csapata a Bank által felajánlott ajándékokat nyerte.
A csapat tagjai: Schevelik Kitti 5. oszt, Molnár Emma Viktória 6. oszt. , Szabó Péter 7. oszt, Kővágó Bence 8. oszt.

 

A 2011. évi Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny megyei szint, 2. évfolyamán (indulók száma 198 fő)
Gerencsér Máté 7. helyezést, Dobos Tamás 14. helyezést ért el.

 Arany János szavalóverseny Nagykanizsa, 2011. 03.29.
Eredmények:
            Alsó tagozat II.helyezett Koósz Antal Gergely
 
            Felső tagozat I.helyezett Tulézi Adrienn 5. osztály
                                  II.helyezett Budai Fanni 6.osztály
                                  III.helyezett Schevelik Kitti 5.osztály
A megyei versenyen az I.és II.helyezett felső tagozatos tanulók képviselik iskolánkat.
Gratulálunk minden díjazottnak!
  

2011.március 28-án volt a Zrínyiek nyomában projekt  zárókonferenciája. A  programról bővebben olvashatunk a

 http://www.zrinyieknyomaban.hu/ weboldalon, képeket pedig az alábbi link alatt láthatunk:
 
https://picasaweb.google.com/104069670911615478976/Porjektzaro#

 

 

Egyházmegyei hittanverseny Csurgó 2011. március 26.

Iskolánk tanulói közül a következők értek el helyezést:
Vers és prózamondás:
      Alsó tagozat. II.helyezett Koósz Antal Gergely 4.osztály 
                           III. helyezett: Simon Nikolett 4. osztály
 
      Felső tagozat: Különdíj: Molnár Emma 6.osztály
                            
FALUSI KRÓNIKA: 2011.03.26. Megyei válogató: Zalaegerszeg,
                                    Az országos versenyre továbbjutott tanulók:
-         Koósz Antal Gergely 4. osztály
-         Schevelik Kitti 5. osztály
-         Tulezi Adrienn 5. osztály
-         Molnár Emma 6. osztály
 
Mindenkinek gratulálunk.
2011. március 18. Zalaszentbalázs szavalóverseny:
            Kalinics Kíra I.hely
            Koósz Antal Gergely I.hely
            Schevelik Kitti III.hely
            Budai Fanni II.hely
            Molnár Emma Viktória II.hely
 
Minden helyezést elért tanulónak gratulálunk!
 

 A 2010. évi Zala megyei újonc asztalitenisz verseny eredményei:
 
Újonc III. korcsoport  fiú:  3. hely Dezső Márk
Újonc III. korcsoport lány: 3. hely Simon Nikolett
 
 
Újonc fiú: 3. Kocsis Tamás
              3.  Dezső Márk

A Zrínyiek nyomában IPA projekt keretében horvátnyelvű szavaló versenyen vettek részt iskolánk tanulói Tótszerdahelyen, 2010, december 13-án, ahol a következő eredményeket érték el:

1-2. osztályos korcsoportban első helyezett  lett: Koósz Veronika

5-6. osztályos korcsoportban I lett Molnár Emma

7-8. osztályos korcsoportban III. helyezett lett: Horváth Erik

Így látom 1956-ot. Írásos munka Október 22.
 
I. Tomasi Merylin 6. osztály
II. Molnár Emma 6. osztály
III. Molnár Petra 5. osztály
 
I. Nagy Nikolett 7. osztály
I. Szabó Péter 7. osztály
II. Nagy Barbara 7. osztály
 
Zrínyi Katarina verseny Tótszerdahely November 12.
 
Rajz díjazott:
Nikli Dorottya 3. osztály
Dombi Bianka 3. osztály
Molnár Emma 6. osztály
 
Vers díjazott:
Schevelik Kitti 5. osztály
Molnár Emma 6. osztály
 
Énekverseny November 16.
 
Budai Fanni 6. osztály – bronzminősítés
Molnár Emma 6. osztály – bronzminősítés
Schevelik Kitti 5. osztály – ezüstminősítés
Bogatin Máté 8. osztály – ezüstminősítés
Koósz Veronika 1. osztály – ezüstminősítés
 
Piarista Iskola Nagykanizsa December 10.
 
Schevelik Kitti 5. osztály I. hely – vers
Budai Fanni 6. osztály II. hely - vers 
Bogatin Máté 8. osztály II. hely – ének
Koósz Antal Gergely I. hely – vers

2009/2010-es tanév

Zalakaros – rajzverseny
 
Molnár Petra 4. osztály – III. hely
 
2009. október 22. Iskolai vetélkedő 1956-ról
 
I. helyezett 8. osztály csapata
II. helyezett 7. osztály csapata
III. helyezett 5. osztály csapata
 
2009. november Vetélkedő Zrínyi Miklós életéről
 
I. helyezett 8. osztály csapata
II. helyezett 6. osztály csapata
III. helyezett 7. osztály csapata
 
2009. november 26. Zalaszentbalázs megyei énekverseny
 
Budai Fanni: 5. osztály ezüstminősítés
 
Molnár Emma: 5. osztály ezüstminősítés
 
Bogatin Máté 7. osztály ezüstminősítés
 
Kovács Dorina 5. osztály bronzminősítés
 
Kalinics Izabella 5. osztály bronzminősítés
 
Tóth Tamás 6. osztály bronzminősítés
 
Tóth Evelin 7. osztály bronzminősítés
 
Schevelik Kitti 4. osztály ezüstminősítés
 
December 11. Piarista Iskola Karácsonyi vers és énekverseny
 
Vers:    Budai Fanni 5. osztály - II. hely
 
            Molnár Emma 5. osztály - I. hely
 
Ének: Bogatin Máté 7. osztály - II. hely
 
 
December 16. Tótszentmárton Horvát vers és prózamondó verseny
 
Novák Sára 8. osztály - I. hely
 
Horváth Erik 7. osztály - I. hely
 
Molnár Emma 5. osztály - II. hely
 
Benczes Martin 2. osztály - II. hely
 
Dombi Bianka 2. osztály - III. hely
 
Schevelik Kitti 4. osztály - I. hely
 
Gyenesdiás – Gergely – napi Művészeti Fesztivál
 
Koósz Antal Gergely 3. osztály: I. hely
 
Tulézi Erik 3. osztály: II. hely
 
Kertész Mátyás 1. osztály: III. hely
 
Szivárványos Országos mesemondó, megyei döntő
 
Molnár Emma Viktória 5. osztály: I. hely
Kertész Mátyás 1. osztály: II. hely
Koósz Antal Gergely 3. osztály: II. hely
 
Petőfi Sándor Szavalóverseny – Zalaszentbalázs
 
Koósz Antal Gergely 3. osztály: II. hely
 
Gyenesdiás - Gergely – napi Művészeti Fesztivál 
 
Schevelik Kitti 4. osztály: ének különdíj
 
„Bendegúz” országos magyar nyelvi verseny tanulmányi verseny
 
Dombi Bianka 2. osztály : megyei V. hely
 
Gyenesdiás – Gergely – napi Művészeti Fesztivál
 
Schevelik Kitti 4. osztály: mesemondás
 
Budai Fanni 5. osztály: mesemondás
 
 
 
Péterfy Sándor tanulmányi verseny Nagykanizsa
 
Matematika: Kárpáti Gergő 3. osztály: III. hely
 
Mura – Dráva Kupa asztalitenisz verseny Nagykanizsa
 
Újonc II. fiú: Kocsis Tamás 6. osztály: II. hely
 
Serdülő lány: Kocsis Judit 8. osztály: V-VIII. hely 
 
Miháld Kupa, megyei asztalitenisz verseny
 
Újonc II. fiú: Dezső Márk 3. osztály: II. hely
                        Kárpáti Gergő 3. osztály: III. hely
Újonc II. lány: Simon Nikolett 3. osztály: III. hely
 
Kalmár László Matematika Verseny Zala megyei forduló
 
Dobos Péter 4 osztály: V. hely
 
A Pindurkák színjátszó csoport a Móra Napok keretében megrendezett színjátszó versenyen Zalakaroson arany minősítést kapott.
 
Zrínyi Miklós Általános Iskola Tanulmányi versenye
 
Nikli Dorottya 2. osztály: I. hely hangos olvasás
 
Péterfy Iskola versenye
 
Tulézi Erik 3. osztály: II. hely mesemondás
Kárpáti Gergő 3. osztály: III. hely matematika
Schevelik Kitti 4. osztály: III. hely mesemondás
 
Megyei mesemondó verseny – Zalakaros
 
Molnár Emma Viktória 5. osztály: I. hely
Szilveszter Krisztián 7. osztály: I. hely
Koósz Antal Gergely 3. osztály: II. hely
Novák Sára 8. osztály: II. hely
Schevelik Kitti 4. osztály: III. hely
 
Országos horvát szavalóverseny
 
Schevelik Kitti 4. osztály: II. hely
Novák Sára 8. osztály: II. hely
Dombi Bianka 2. osztály: II. hely
 
 
 
 
Március 30. Rozgonyi iskola vers és prózamondó
 
            Budai Fanni 5. osztály – III. hely
            Novák Sára 8. osztály – II. hely
 
Április 16. Sármellék Drámatalálkozó
 
            8. osztály – Bronzminősítés
            5. osztály – Ezüstminősítés
            3-4. osztály – Ezüstminősítés
            1. osztály – Bronzminősítés
 
Április 26. Budapest Lázár Ervin országos prózamondó verseny
 
            Koósz Antal Gergely 3. osztály – továbbjut, elődöntő I. hely
 
Fellépés a Katona József színházban
 
Április 28. Budapest: Horvát vers és prózamondó verseny
 
            Novák Sára 8. osztály - II. hely
            Schevelik Kitti 4. osztály – II. hely
            Dombi Bianka 2. osztály – II. hely
 
Május 5. Hevesi Napok vers és prózaíró verseny
 
            Molnár Emma Viktória 5. osztály – I. hely
 
Május 8. Csurgó Egyházkerületi verseny: Vers és prózamondó verseny
 
            Molnár Emma Viktória 5. osztály – I. hely
            Deák Dominik 5. osztály – III.hely
 
Május 11. Keszthely: Falusi krónikások
 
            Kiváló minősítés:          Koósz Antal Gergely 3. osztály
                                               Molnár Emma Viktória 5. osztály
                                               Tomasi Merylin 5. osztály
                                               Szilveszter Krisztián 7. osztály
 
Odüsszeusz országos történelem verseny
 
Kővágó Bence 7. osztály – 29. hely
 
Országos történelem verseny
 
Kővágó Bence
Takács Szilárd
                                   csapat – 24. hely
Tislerics Mátyás
Horváth Erik               
 
 
Playand Win országos angolversenyen rész vett:
 
Kocsis Tamás
                                   - párosban 6. osztály – középmezőnyben végeztek
Molnár Kristóf
 
Kővágó Bence – egyéni 7. osztály oklevél minősítést kapott
 
Simonyi Zs. Kárpát – medencei nyelvtanverseny – megyei
 
Döntőbe jutott:             Kocsis Tamás 6. osztály
                                   Kővágó Bence 7. osztály
 
Bárczi megyei nyelvtanverseny döntőjébe jutott: Kocsis Tamás 6. osztály
                                                                               Szabó Péter 6. osztály
 
Péterfy megyei nyelvtanverseny döntőjébe jutott: Szabó Péter 6. osztály
 
Bendegúz országos nyelvtanverseny megyei döntőjébe jutott: Kocsis Judit 8. osztály
 
Teremfoci
 
III. Korcsoport labdarúgás: V. hely
IV. Korcsoport labdarúgás: IV. hely
 
Atlétika
 
IV. korcsoport összetett verseny: V. hely
 
Egyéni atlétika: Novák Anikó 8. osztály távolugrás II. hely
 
Városkörnyéki döntő
 
Tislerics Dávid 8. osztály távolugrás II. hely
 
Abonyi Mátyás 8. osztály kislabda hajítás III. hely
                                         súlylökés III. hely
 
Megyei atlétika verseny
 
Tislerics Dávid 8. osztály távolugrás IV. hely
 
Abonyi Mátyás 8. osztály kislabda hajítás VIII. hely
                                         súlylökés VIII. hely
 
Nagyatádi hittantalálkozó
 
Lányok labdarúgás III. hely
Fiúk labdarúgás I. hely
 
Nemzetiségi sportnap
 
Alsó tagozatos fiúk I. hely
Felső tagozatos fiúk I. hely
 
Zalaszentbalázs – Ének verseny
 
Budai Fanni 5. osztály: II. hely
Molnár Emma 5. osztály: II. hely
Tóth Tamás III. hely
Tóth Evelin 7. osztály: III. hely
Kovács Dorina 5. osztály III. hely
Kalinics Izabella 5. osztály II. hely
Bogatin Máté 7. osztály II. hely
 
December 11. Piarista Iskola Nagykanizsa
 
Molnár Emma 5. osztály: I. hely vers
Budai Fanni 5. osztály: II. hely vers
Bogatin Máté 7. osztály II. hely ének
 
 
 
 
 
Intézményünk Az "56-os emlékműért" Egyesülettel közösen meghírdette az "Ilyennek láttam 1956-ot "irodalmi és rajz pályázatot. A következő eredmények születtek:
„Én igy látom 56-ot” pályázat eredményei
 
RAJZ: 2. osztály
I. Tulezi Richárd
II. Vadász Soma, Dobri Réka
III. Szalai János Barnabás
3. osztály
I. Dombi Bianka
II. Nikli Dorottya
III. Majoros Kinga
4. osztály
I Bogdán Melinda
II. Czapári Fanni
III. Rulek Fanni
Külön díj: Koósz Antal Gergely
IRÁS:
5 – 6. osztály
I. Tomasi Merilyn
II. Molnár Emma
III. Molnár Petra
7 – 8. osztály
I. Nagy Nikolett
I. Szabó Péter
II. Nagy Barbara

II. Zalai, Vasi és Határontúli Mesemondó Találkozón, Őriszentpéteren, 2010. szeptember 18-án, szombaton nagyon szép murakeresztúri sikerek születtek:

a 3-4 osztáloys kategóriában II. helyezett lett: Koósz Antal Gergely

az 5-6. osztályos kategóriában: I. Helyezett: Tomasi Merilyn  II. Helyezett: Schevelik Kitti, III. helyezett lett: Molnár Emma

 

 

 


 A nagykanizsai Kanizsa Centrum karácsonyi betlehemkészítő és képregény rajzoló versenyt hirdetett decemberben. Iskolánkból szép számmal neveztek a tanulók, és sikeresen is szerepeltek jónéhányan.
Eredmények:
I.       helyezettek:   Kárpáti Márk, Kárpáti Gergő
                            Szalai Barnabás
 II.                 helyezett:  Molnár Emma
 
 Különdíjasok: Dombi Bianka, Nikli Dorottya, Benczes Martin, Dobos Péter, Do