Akikre büszkék vagyunk

A 2011-es tanévben az Év Diákja lett alsó tagozaton: Koósz Antal Gergely 4.o., felső tagozaton Tóth Evelin

osztályos tanuló.

Az év tanulója lett: Kővágó Bence és Tislerics János Mátyás 8. osztályos tanuló.

A 2009/2010-es tanévben
Az év sportolója: Abonyi Mátyás lett.
Az Önkormányzat határozata alapján a sikeres tanulmányi versenyeken való szerepléséért

Dobos Péter 4. o. és Kocsis Judit 8. o. tanuló lett az év diákja.
A tantestület határozata alapján az év tanulói:

Novák Anikó, Tulezi Regina és Herman Dorina lett.

A 2008/2009-es tanévben az Év Diákja a képviselő testület döntése szerint:

2007/2008-as tanévben az Év Diákja a képviselő testület döntése szerint:

Nagy Máté 8. o. tanuló, Abonyi József 8. o. tanuló és Molnár Kristóf  4. osztályos tanuló lett.

Az év tanulója a tantestület döntése szerint:

Kocsis Anita tanuló lett!

Budai Fanni 4. o. tanuló, Szanics Annamária és Mészáros Kristóf  8. osztályos tanuló lett.

Az év tanulója a tantestület döntése szerint:

Molnár Emma 4.o. tanuló és Kocsis Judit 7. osztályos tanuló lett!

2011, június 17-én 17 órakor volt a tanévzáró ünnepély, melynek keretében a 20 kitűnő tanuló ajándékkönyvet vehetett át.

Az önkormányzat képviselő testülete döntése alapján Pavlicz Lojos polgármester átadta az Év Diákja címet az alsó tagozaton Koósz Antal Gergely 4. osztályos tanulónak és a felső tagozatosok közül Tóth Evelin 8. osztáloys tanulónak. Ők voltak a legeredményesebbek a tanulmányi versenyeken.

A Tantestület döntése alapján tanulmányi ereményéért az Év Tanulója címet Kővágó Bence és Tislerics János Mátyás