Négy iskola évkönyve

Megjelent négy iskola évkönyvemely  az IPA  projektről kapta a címét: Zrínyiek nyomában, s a murakeresztúri, tótszerdahelyi, draskoveci és kotoribai iskolák évkönyve.

A könyvben bemutatkozik a négy intézmény, az elmúlt tanévek osztályai, az intézményekben 2010/2011-ben tanévben tanuló diákok. Valamint fényképeken keresztül betekintést nyűjt az intézmények jelenlegi életébe is.
Az évkönyvet az iskola diákjai húsvéti ajándékként megkapják.
 A kiadvány a Zrínyiek nyomában HUHR/0901/2.2.1/0004 számú projektben a Magyarország-Horvátország IPA Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013 keretében az Európai Unió társfinanszírozásában jelent meg.