Menü:

Utoljára frissítve:

2017-08-16 11:07:30

Látogatók száma:



GYENGÉNLÁTÓK RÉSZÉRE
A honlap a Wekerle Sándor Alapkezelő Egyházi és Nemzetiségi Támogatások Főosztálya Nemzetiségi Támogatások Osztályának támogatásával valósult meg.

Hangostérkép



Támogatók






Versenyeredmények 2015/2016


 

A december 4-én, Pacsán megrendezett "Advent fényei" szavalóversenyen, a 3-4. osztályos korcsoportban Csonka Regina 3. osztályos tanuló 3. helyezést, az ének versenyen, 5-6. osztályos korcsoportban Koósz Veronika Anna 6. osztályos tanuló szintén 3. helyezést ért el.
Gratulálunk mindkettőjüknek!

November 19-én rendezték meg a Asztalitenisz Diákolimpia  megyei döntőjét, melyen több tanulónk is részt vett.

 

Lány csapat: 1. hely: Orbán Flóra 4. osztály

                                  Rákos Nóra 3. osztály

 

Lány I.-II. korcsoport: 1. Orbán Flóra 4. osztály

                                    2.Rákos Nóra 3. osztály

 

Fiú csapat: 4. hely : Varjas Máté 7.osztály

                            Tislér Bence 7.osztály

 

Fiú III.-IV. korcsoport: 2.Varjas Máté 7.osztály

 

Az országos döntőbe jutott és Zala megyét képviseli iskolánk két tanulója: Orbán Flóra és Rákos Nóra csapatban, az I.-II. korcsoportosok között Orbán Flóra egyéniben .

 

Zalaszentbalázson a megyei népdaléneklési versenyen iskolánk "pacsirtái" ARANY minősítést kaptak. Gratulálunk nekik!!!

NAJDEKLICA,NAJDECEC Horvát tehetségkutató verseny eredményei itt láthatóak:userfiles/NAJDEKLICA minősités.doc

2015.11.14-én Cserszegtomaj  megyei asztalitenisz kupa versenyen vettek részt asztaliteniszeseink.  A verseny redményei:

Mini újonc lányok: 2.Novák Dóra

     Mini újonc fiúk :    2.Mező Krisztián

Összevont újonc lányok: 1.Orbán Flóra

                                           3. Rákos Nóra Anna

                                               3. Zadravecz Georgina

      Összevont újonc fiúk:3. Varjas Máté

A Mura folyó és a gátépítés rajzpályázat nyertesei:

Nikli Kornélia 6.o.

Koósz veronika 6.o.

Kertész Ákos 4.o.

Rákos Nóra 3.o.

Pókecz-Kovács Boglárka 3.o.

Kertész Blanka 2.o.

Baka Krisztián 2.o.


Zrínyi napi versenyekről az eredmények itt láthatók:

userfiles/Zrínyi nap verseny eredményei.pdf

Zrínyi Kupa eredmények itt láthatók:

userfiles/Zrínyi Kupa 2015_ Eredmények(1).pdf